Konsepti ve menüsüyle tamamen Bilsev Group'a ait bir restaurant olan Fabrice; özgünlüğü, sunduğu lezzetler ve ambiyansıyla fark yaratarak kısa sürede ünü İzmir sınırlarının dışına taşan bir marka haline geldi. Karşıyaka Hilltown AVM'de ve İstinyePark İzmir'de bulunan iki ayrı şubesiyle Fabrice, İzmirlilere ayrıcalıklı lezzetler ve keyifli anlar sunmaya devam ediyor.

İzmir'de kaliteli ve lezzetli yemeklerin adresi olarak fenomen bir marka haline gelen Ferdi Baba, bugün 4 farklı şubede kapılarını misafirlerine açıyor. İzmir'in tartışmasız en güzel ve gözde lokasyonlarında yer alan Ferdi Baba Restaurantlarımız, özgün ve lezzetli mutfağı ile misafirlerine ‘ayrıcalıklı hissettirmeyi’ vaat ediyor. Çeşme Marina, Alaçatı Port, Alaçatı Köyiçi ve Karşıyaka Hilltown AVM'de yer alan restaurantlara bir yenisi çok yakında İstinyePark İzmir'de eklenecek.

Pizza herkesin, iyi pizza ise Baba Pizza'nın işi… Ferdi Baba Restaurant'ın pizza markası olarak doğan Baba Pizza, bugün Alaçatı'da, Çeşme Marina'da ve Karşıyaka Hilltown AVM'de üç farklı restaurant ile faaliyet gösteriyor. İyi malzeme ile iyi pizza yemek isteyenlerin buluşma noktası haline gelen Baba Pizza, pizzanın yanı sıra dünya mutfağından özgün lezzetler ile misafirlerini şaşırtıyor.

İzmir'in iş ve yaşam merkezi Bayraklı'da, molaların lezzet noktası haline gelen Tower Restaurant, Bayraklı Towers'ta her gün misafirlerine geniş bir yelpazede farklı ve lezzetli seçenekler sunuyor.

Değişen dünyanın olmazsa olmazı haline gelen online alışveriş sitelerinde, elektronik ürün alışverişleri için müşterilerimize çözümler sunduğumuz Kırmızı Elma markamız, bugün en çok ziyaret edilen platformlarda, müşteri memnuniyeti ve olumlu puanlamalar ile üst sıralarda en çok tercih edilen mağazalardan biri olarak yer alıyor.