Avrupa'nın teknoloji devlerinden Siemens ile grubumuzun uzun yıllardır süren güçlü bir iş ortaklığı söz konusudur. Bugün, en işlek lokasyonlarda yer alan 7 mağazamız ile satışlarımızı sürdürürken aynı zamanda marka ile Türkiye Geneli Kurumsal Proje Çözüm Ortağı olarak işbirliğimizi yürütmekte ve her geçen gün büyütmekteyiz.

Samsung

Üstün teknolojisi ve tasarımlarıyla cep telefonu, tüketici elektroniği ve dayanıklı tüketim sektörünün dünya devi markalarından biri olan Samsung ile uzun yıllardır devam eden işbirliğimiz, bugün İzmir'in en çok ziyaret edilen AVM'leri ve cadde mağazalarıyla sürmektedir. Grubumuz ayrıca Samsung markasının Ege ve Akdeniz Bölge Toptancısı ve Sistem Klimaları Türkiye Geneli Kurumsal Proje Çözüm Ortağı olarak hizmet vermektedir. Samsung markası ile aynı zamanda Migros, Metro Gross Market, A101 ve Carrefour gibi marketlerin tüm Türkiye'deki mağazalarının beyaz eşya ve elektronik ürün tedarikçisi olarak tercih edilmekteyiz.

LG
LG

Dünyanın önde gelen elektronik devlerinden LG ile sürdürdüğümüz işbirliğimiz bugün çeşitli noktalarda Türkiye'nin en büyük deneyim mağazaları ile; öte yandan Migros, Carrefour ve A101 gibi büyük hipermarketlerin tüm Türkiye'deki mağazalarının beyaz eşya ve elektronik ürün tedarikçisi olarak sürmektedir.

Gaggenau

300 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren, mutfak teknolojisinin dünya devlerinden Gaggenau'nun Ege Bölgesi'ndeki tek, Türkiye'deki En Büyük Konsept Mağazası Bilsev Group bünyesinde İstinyePark İzmir'de faaliyet göstermektedir.

Burger King
burgerking-logo

Dünyanın en büyük fast-food zincirlerinden Burger King ile iş ortaklığımız 2015 yılında başladı. TAB Gıda'dan satın aldığımız 3 Burger King restoranı ile gıda sektörüne ilk kez giriş yaptık ve ardından 2017 yılında satın alınan 9 Burger King restoranı ile TAB Gıda bünyesinde 'Yılın Yatırımcısı' unvanını aldık. Öte yandan aynı satın almalar bize, "Türkiye'de gıda sektörüne tek seferde yapılan en büyük ikinci yatırımı yapan firma" unvanını da getirdi. 2021 yılının başında bünyemize katılan şubelerimiz ile birlikte bugün İzmir'in farklı yerlerinde toplam 14 Burger King restoranı ile hizmet vermekteyiz.

The House Cafe
The House Cafe

Merkezi İstanbul'da yer alan üst segment restoran zincirlerinden The House Cafe'nin Ege Bölgesi Master Franchise'ını alarak 2018 yılında bünyemize kattık ve bu kapsamda ilk restoranımızı Karşıyaka Mavibahçe AVM içerisinde açtık. The House Cafe Mavibahçe, müthiş tatları ve kusursuz hizmet anlayışıyla keyifli anlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.