Bayraklı Tower
40
Yılı Aşkın Tecrübe
700+
Mutlu Çalışan
24
Beyaz Eşya Mağazası
24
Restoran & Kafe
Bilsev Group,

40 yılı aşkın tecrübesi ve her zaman yükselen başarı grafiği ile bugün beyaz eşya, gıda, e-ticaret ve gayrimenkul sektörlerinde günden güne büyüyerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ticaret hayatımız, 1980'li yıllarda beyaz eşya sektöründe dönemin en çok tercih edilen Vestel, Sony, Beko, AEG, Frigidaire  gibi markaların satışları ile başlamıştır. 1990'lı yıllara gelindiğinde, Siemens, Samsung, LG gibi dünya devleri ile yapılan kurumsal işbirlikleri beyaz eşya sektöründe grubumuzu en önemli aktörlerden biri haline getirmiştir.

Tüketici elektroniği ve beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz Doğan Dayanıklı Tüketim Malları San. ve Tic. Ltd. Şti. tüm bu dünya devi markaları, gözde lokasyonlardaki mağazalarla temsil etmektedir. İzmir'de birçoğu AVM'ler ve cadde üzeri en gözde lokasyonlarda 23 adet ve Aydın'da Forum AVM içerisinde 1 adet olmak üzere toplam 24 adet beyaz eşya mağazamız bulunmaktadır. Bugün bu sektörde Siemens ile seçkin lokasyondaki mağazalarımız ve Türkiye Geneli Kurumsal Proje Çözüm Ortağı olarak, LG ile elektronik ve beyaz eşya pazarında çözüm ortağı olarak, Samsung firmasıyla ise Ege ve Marmara Bölge toptancısı ve Türkiye genelinde sistem klima çözüm ortağı olarak çalışmaktayız. Son olarak, 300 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren mutfak teknolojisinin dünya devlerinden Gaggenau ile iş birliği yaparak İzmir İstinyePark'ta Ege Bölgesi'nin tek, Türkiye'nin metrekare bazındaki en büyük mağazasını açtık.

2000'li yılların başında klima sektöründe İklimSA ile hem satış hem de yetkili servis olarak yürüttüğümüz iş ortaklığımız, kısa sürede satışta Ege Bölgesi birincisi ve Türkiye ikincisi olmamız; aynı zamanda Türkiye'nin En Büyük ve Kurumsal Yetkili servisi unvanı almamızla sonuçlanmıştır. Sektöre damga vuran bu başarının ardından, farklı sektörlere yatırım yapma arayışımız da başlamıştır.

Bu arayışın sonucu olarak grubumuz, 2015 yılında TAB Gıda'dan 3 Burger King restoranı satın alımı ile gıda sektörüne giriş yapmıştır. 2017 yılında yine sektör lideri TAB Gıda'dan satın alınan 9 Burger King restoranı bize iki unvan birden kazandırdı. Firmamız, TAB Gıda bünyesinde Yılın Yatırımcısı ödülünü alırken, "Türkiye'de Gıda Sektörüne Tek Seferde En Büyük İkinci Yatırımı Yapan Firma" unvanını kazandı. 2021 yılının başında bünyemize katılan şubelerimiz ile birlikte bugün İzmir'in farklı yerlerinde toplam 14 Burger King restoranı ile hizmet vermekteyiz. Yakın zamanda bu şubelerimizin sayısını artırmak için hızla çalışmalarımız devam etmektedir.

2018 yılında gıda sektöründe daha da büyüme ve çeşitlilik yaratma hedeflerimiz doğrultusunda The House Cafe'nin Ege Bölgesi Master Franchise'ını alarak ilk restoranımızı Karşıyaka Mavibahçe AVM içerisinde faaliyete geçirmiş olduk. Ardından kendi markalarımız Fabrice ve Tower Restaurant'ı yarattık. Fabrice bugün Hilltown AVM ve İzmir İstinyePark olmak üzere iki lokasyonda; Tower Restaurant ise Bayraklı Tower'de faaliyet göstermektedir.

2019 yılı Temmuz ayında grubumuza katılan Ferba Gıda Turizm İnşaat San ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde 3 adet Alaçatı ve Çeşme’de, 1 adet Hilltown AVM’de ve 1 adet İzmir İstinyePark'ta olmak üzere 5 adet Ferdi Baba Restaurant'ımız; Alaçatı, Çeşme ve Karşıyaka Mavişehir'de 3 adet Baba Pizza Restaurant'ımız İzmirlilere lezzetli ve keyifli deneyimler yaşatmaktadır.

Bilsev Group, 2016 yılının Şubat ayında kurulan CSM Ev Ürünleri A.Ş. şirketi ile çağın gerekliliklerine ayak uydurarak e-ticaret sektörüne de adım atmıştır. Şirket bünyesinde yaratılan "Kırmızı Elma" markası ile satışına başlanan beyaz eşya ve elektronik ürünlerimiz bu sektörde de hızla başarıyı bizlere getirmiş oldu. Hepsiburada.com'dan aldığımız başarı ödüllerimizle bu alanda da iddialı ve büyüyen bir firma olduğumuz tescillendi. Bugün Kırmızı Elma markamızla Hepsiburada, Trendyol, Gittigidiyor ve N11 gibi e-ticaret devleri ile çalışmaktayız. Öte yandan Samsung ve LG markalarımız ile Migros, Metro Gross Market, A101 gibi büyük hipermarketlerin tüm Türkiye'deki mağazalarının beyaz eşya ve elektronik ürün tedarikçisi olarak tercih edilmekteyiz.

Bilsev Group, bugüne dek girdiği tüm zor ve iddialı sektörlerde 'en iyisi' olmayı başarmış ve bu inançla yoluna sağlam adımlarla devam eden bir profil çizmektedir.

Tüm bu başarı hikayesini öncelikle birbirinden nitelikli ve özverili 700'den fazla çalışma arkadaşımıza, yenilikçi vizyonumuza ve dinmeyen heyecanımıza borçluyuz.

Türkiye'nin yükselen şirketler grubu olarak şehrimize, ülkemize ve kendi insanımıza değer katmak amacıyla çalışmaya devam edeceğiz.