Bilsev Group'a Onur Ödülü

Dora Magazin

Kentine aşık ve yaşadığı şehre değer katmayı en büyük misyonu olarak gören İzmirli iş insanı Tevfik Bilsev, Bilsev Group'un 1980'li yıllarda başlayan ve girdiği her sektörde en iyiye imza atarak devem eden yükseliş hikayesini bu sözlerle anlattı.

Kese Kağıdından Sekiz Şirket Çıktı

Hürriyet Gazetesi

Ticarete ilgisi ilkokul çağlarında başlar. Manavlara kese kağıdı da satar, sınıf arkadaşlarına kola da. Tevfik Bilsev, lisenin ardından da edindiği sermayeyle İzmir Bornova'da dükkan açar. Televizyondan bisiklete, oto teybinden ütü masasına birçok ürünün ticaretini yapar. Tevfik Bilsev, 2015'te ise fast food sektöründe global bir markanın bayiliğini alır. 2019'da Ferdi Baba'ya ortak olan Tevfik Bilsev, 2020'de ise restoran ayağında Fabrice'i kurar. Bugün beyaz eşya ve elektronik perakendesi ile gıda alanında 10'larca mağazayla yoluna devam eden Tevfik Bilsev'in gündeminde ise Fabrice ve Ferdi Baba'yı yurtdışına taşımak var.

Bilsev Group İzmir İstinye Park'ta Fark Yarattı

Diva Magazin

Bilsev Group çok sayıda yeni mağaza ve restoranını İzmir İstinyePark'ta İzmirlilerin beğenisine sundu.

Bilsev Group İstinye Park'ta Fark Yarattı

Ekonomik Çözüm

Marka haline gelen restoranları İzmirlilerle buluşturan ve dünya devi teknoloji şirketlerinin Türkiye'deki en önemli temsilcilerinden biri olan Bilsev Group, İzmir İstinye Park'ın misafirlerini aynı anda çok sayıda yeni mağaza ve restoran ile buluşturdu.

Bilsev, İzmir İstinye Park'ta 4 Mağazayla Yer Aldı

Dünya Gazetesi

Marka haline gelen restoranları ve dünya teknoloji devlerini İzmirlilerle buluşturan Bilsev Group, İzmir'de geçtiğimiz hafta faaliyete geçen İstinyePark'ta 4 ayrı mağazada Samsung, Siemens, Fabrice Restoran ve Ferdi Baba markaları ile yer aldı.

En Büyük Mazasını İzmir'de Açtı

Ekonomik Çözüm

Ev aletleri üretiminin köklü ve öncü Alman markası Gaggenau, Türkiye'de metrekare bazında en büyük mağazasını, İzmir İstinyPark'ta açtı.

İzmir Gastronominin Öncüsü Olabilir

Ege Telgraf

İzmir, son dönemde gastronomi alanında birçok yenilikçi adımın atıldığı bir şehre dönüştü. Türkiye'de ve dünyada gastronomi turizmine ilginin artmasıyla birlikte birçok kişi nitelikli bir şeyler yiyip içmek için alternatif rotalara, mekanlara yöneliyor.

Bu yılın girişimcisi Tevfik BİLSEV

Hürriyet Gazetesi

TEVFİK Bilsev...
20 küsur yıldır tanırım, çok iyi tanırım.
Sıfırdan yazılan başarı hikayelerinden biridir.
Öyle çok ortalıklarla gözükmez, ailesi, işi, dostlarından başka bir şey düşünmez.
Bir İzmir aşığıdır.

Videoyu oynat

Tevfik BİLSEV, şirketimizin kuruluşu ve geçirdiği süreçler hakkında detaylı bir röportaj verdi.

Atv Avrupa İş Dünyası Programı